Často kladené otázky

Neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby a spolupráci s klienty. Proto jsme připravili přehled nejčastějších otázek, se kterými se setkáváme prostřednictvím telefonátů a kontaktních formulářů. V případě, že byste nenašli odpověď na některou z Vašich otázek, rádi Vám je zodpovíme telefonicky (+421 903 785 962), emailem (info@zaverecne-prace.cz) nebo přes livechat – ikonka v levém rohu stránky.


Jak lze objednat ghostwriting?

Prvním krokem je vyplnění předběžné nezávazné objednávky, kterou naleznete na naší stránce. V případě nejasností nás můžete kdykoli kontaktovat emailem nebo telefonicky.


Kdy a jak se dozvím výslednou cenu za svoji objednávku?

Výsledná cenová kalkulace záleží na časové a obsahové náročnosti. Přibližnou cenu zjistíte ihned po vyplnění předběžné objednávky. Přesnou cenu Vám zašleme na Váš uvedený email během pár hodin po přijetí objednávky.


Jak probíhá zpracování mé objednávky?

Po dohodě na ceně a nalezení vhodného ghostwritera Vám navrhneme harmonogram ukázek a plateb, který můžete upravit a připomínkovat. Platbu a ukázky zpravidla dělíme na 3 části, přičemž vždy musí být práce na příslušné části předem finančně kryta. Všechny připomínky k jednotlivým ukázkám dáváme okamžitě ghostwriterovi zapracovat resp. Jej vyzveme k opravení příslušné části = vše máte neustále pod kontrolou. Anonymně jste v přímém kontaktu s autorem.


Jak lze uhradit objednávku?

Úhradu je možné uskutečnit převodem nebo vkladem na účet, jehož číslo naleznete v automaticky zasílaném emailu po přijetí objednávky.


Kdy je třeba uhradit platbu?

První platbu je třeba uhradit až po nalezení autora k Vaší objednávce. O této skutečnosti budete informováni prostřednictvím emailu. Pro ostatní platby se vytvoří harmonogram.


Jak mohu kontrolovat průběh zpracování a kvalitu?

V detailu objednávky naleznete harmonogram s přesnými termíny předání jednotlivých částí.


Kdo zpracovává moji objednávku?

Naše personální politika je přísně zaměřována na dokonalou selekci kvalitních autorů! Všechny texty, které si u nás objednáte, jsou zpracovávány pouze vyškolenými a vysokoškolsky vzdělanými odborníky, kteří jsou kompetentní v dané oblasti.


Jak mi můžete garantovat originalitu?

Zaručujeme Vám zpracování originální práce. Naši zpracovatelé jsou smluvně vázáni pod hrozbou vysoké sankce vypracovávat originální díla.


Co když nakonec nebude něco podle mých představ?

Vzhledem k propracovanému systému postupného předávání částí díla a kontrole z Vaší strany se to v podstatě nemůže stát. V případě potřeby se však samozřejmě dělají úpravy, dokud neprojevíte úplnou spokojenost.


Jakým způsobem se ke všemu dostanu?

V detailu Vaší objednávky se nachází chat box, kde si vše kdykoli stáhnete.


Kolik trvá expresní zpracování, garantujete mi zpracování ve stanoveném termínu?

Termíny do objednávky zadáváte Vy. V případě, že se na Vaší zakázce začne pracovat, tak Vámi stanovený termín bude samozřejmě dodržen.


Musím v objednávce vyplňovat své osobní údaje? Jakou mám jistotu, že moje údaje se nedostanou třetím stranám a já zůstanu v anonymitě?

K Vašim osobním údajům nemá nikdo přístup, používáme je jen pro potřeby fakturace. Máte-li i tak obavy můžete vyplnit jakékoli fakturační údaje. Poprosíme Vás však o uvedení správných kontaktních údajů (emailová adresa a telefonní číslo). Bez nich se s Vámi neumíme spojit resp. zaslat cenovou nabídku. Ochrana osobních údajů a diskrétnost našich zákazníků je naše nejvyšší priorita. Nikdy se nezveřejní jiným osobám! Všechny informace, které nám sdělíte, jsou považovány za obchodní tajemství.


Mám možnost přímo komunikovat s ghostwriterem?

Z důvodu zachování oboustranné anonymity probíhá komunikace s ghostwriterem výhradně prostřednictvím chatu.


Je možnost objednat na splátky?

Pokud zrovna nemáte dostatek financí, tak platbu umíme rozdělit na více částí bez navýšení. Tuto možnost s námi můžete předem konzultovat.


Mám další dotazy nebo urgentní objednávku, na koho se mám obrátit?

Pokud potřebujete ihned poradit, v dolním rohu stránky naleznete chat. Pokud jsme online, tak s námi můžete ihned zahájit rozhovor resp. nám zanechat zprávu na našich e-mailových adresách, nebo přes kontaktní formulář, případně telefonicky.